Загрузка...

Телефони:

+38 (056) 745-45-01

+38 (056) 745-40-43

+38 (056) 745-31-34

1 2 3

Стратегія

Мета діяльності ТОВ "ДНІПРООЛІЯ" - випуск олійножирової продукції високої якості з відмінними споживчими властивостями для задоволення всіх вимог і очікувань наших споживачів і партнерів.
Завдяки 10-річної торговій практиці, виробник ТОВ "ДНІПРООЛІЯ" підготувало для себе розвинену базу високоякісної сировини (серед переваг для обрання під будівництво саме м. Кривого Рогу - наявність сировинної бази: в радіусі 100 кілометрів від заводу збирають досить соняшнику і розташовано достатню кількість маслопресових заводів для забезпечення добової потреби підприємства в сировинній базі).

Сировинна база зосереджена також у екологічно чистих районах України: на полях Миколаївської, Одеської, Кіровоградської та інших областей Центральної та Південної частини України. Примітно те, що поля, де вирощується соняшник, є екологічно чистими територіями, в тому числі і завдяки постійному моніторингу та контролю навколишнього середовища, як фахівцями нашої компанії, так і незалежними експертами.
  Крім того, завод розташований на вдалому перетині залізничних колій і автомобільних доріг.

Говорячи про 10-річню торгову практику, необхідно згадати діяльність підприємств - трейдерів, які працюють на внутрішньому і зовнішньому ринку країни. Силами фахівців - менеджерів придбана величезна база знань всіх складових масложирової галузі. Маркетингова програма, що триває вже багато років, несе в собі досвід і знання галузі агрокомплексу, що спеціалізуються на продукції тваринництва і птахівництва.

Для перетворення сировини в готовий продукт, ТОВ "ДНІПРООЛІЯ" застосовує сучасну технологію, завдяки чому продукція, що випускається підприємством, вигідно відрізняється від представлених в Україні аналогів.
 
Слід зазначити, що продукція підприємства успішно конкурує з лідерами ринку.

Забезпечуючи якісну і своєчасну логістику товарів, здійснюючи поставки в усі куточки нашої країни точно в термін, ми змогли завоювати глибоку довіру наших клієнтів і партнерів.

Адже наше головне завдання - задовольнити потреби самого вимогливого клієнта, а також створити оптимальні умови ведення бізнесу для всіх наших партнерів, з якими склалися тісні довірчі партнерські відносини, якими ми пишаємося і цінуємо.
Принципи нашої роботи:
• Постійне вдосконалення системи менеджменту якості, спрямоване на передбачення очікувань споживачів;
• Підвищення ефективності системи управління якістю шляхом постановки цілей спрямованих на поліпшення всіх видів діяльності;
• Впровадження нових технологій і обладнання (новітні технології дозволять мінімізувати вплив виробництва на навколишнє середовище);
• Постійне навчання і підвищення кваліфікації персоналу;
• Створення виробничого середовища, що дозволяє всім співробітникам повною мірою брати участь у вдосконаленні якості продукції, що випускається.
Відмінною особливістю нашого підприємства є використання обладнання у виробництві, що відрізняється в олійножировій промисловості своєю високою ефективністю, а також:
- застосування передових технологій;
- одержування соняшникового шроту з високим вмістом протеїну;
- виробництво олії соняшникової високої якості;
- енергозбереження.